Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Aizvadītajā diennaktī ugunsnelaimēs gājuši bojā divi, cietuši divi un izglābti pieci cilvēki
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Aizvadītajā diennaktī ugunsnelaimēs gājuši bojā divi, cietuši divi un izglābti pieci cilvēki

  Rīga, 29.jūn., LETA. Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 25 ugunsgrēki un tajos gājuši bojā divi, cietuši divi un izglābti pieci cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā statistika.

  Vakar glābēji steidzās uz izsaukumu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu koka ēkas pirmais stāvs 80 kvadrātmetru platībā un ir izveidojies spēcīgs sadūmojums. Ugunsgrēkā gāja bojā divi cilvēki.

  No ēkas otrā stāva tika izglābts viens cilvēks, savukārt viens cilvēks bija cietis, pirms VUGD ierašanās mēģinot iekļūt degošajā ēkā.

  Tāpat vakar īsi pirms pusnakts glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā dega augšējā stāva dzīvokļa istaba un lodžija. No piedūmotā dzīvokļa izglābts cilvēks, kurš bija cietis, mēģinot dzēst ugunsgrēku paša spēkiem.

  Svētdien arī kādā dzīvoklī Rīgā dega mikroviļņu krāsns. No piedūmotās telpas tika izglābti divi cilvēki, ko kuriem viens bija cietis.

  Svētdien saņemts izsaukums uz Daugavpili, kur daudzstāvu nama dzīvoklī dega sadzīves mantas. No piedūmotā dzīvokļa izglābts viens cietušais.

  Kopumā Rīgā dzēsti deviņi ugunsgrēki, citās pilsētās četri, bet novados 12 ugunsnelaimes.

  Diennakts laikā VUGD darbinieki veikuši 39 glābšanas darbus un saņēmuši 15 maldinošus izsaukumus.

  Kopš gada sākuma Latvijā dzēsti 4316 ugunsgrēki, no tiem 1379 bija kūlas degšanas gadījumi, ugunsnelaimēs cietuši 137 cilvēki, izglābti 167, bet 46 gājuši bojā, tajā skaitā viens nepilngadīgais, liecina VUGD statistika.

  • Publicēta: 29.06.2020 11:54
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti