Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijas novados notiks 4.maija svētku koncerti
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijas novados notiks 4.maija svētku koncerti

  Rīga, 29.apr., LETA. Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā - 4.maijā - Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar VSIA "Latvijas koncerti" rīkos svētku koncertus Latvijas novados - Alojā, Aucē, Ludzā, Lonē un Rojā, aģentūru LETA informēja "Latvijas koncertu" pārstāve Rinta Bružēvica.

  Viņa pavēstīja, ka koncertus tiešsaistē ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs noskatīties no 4.maija līdz mēneša beigām attiecīgās pašvaldības mājaslapā un sociālā medija "Facebook" lapā, kā arī "Latvijas koncertu" tīmekļvietnē "latvijaskoncerti.lv".

  Alojā 4.maija izskanēs koncerts "Latvijas kamerdžeza ainavas". Koncertprogrammu veidojuši kontrabasists Jānis Rubiks un pianists Edgars Cīrulis - džeza mūziķi ar starptautiska mēroga koncertpieredzi, kuru oriģinālkompozīcijas tapušas, iedvesmojoties no Latvijas dabas, kultūras un cilvēkiem. Koncertu tiešsaistē varēs skatīties Alojas novada pašvaldības tīmekļvietnē "aloja.lv" un sociālā medija "Facebook" lapā "facebook.com/AlojasPasvaldiba".

  Savukārt Aucē skanēs latviešu tautasdziesmu apdares un Raimonda Paula mūzika vokālās grupas "Framest" izpildījumā. Apvienību veido vokālisti Rūta Dūduma, Beāte Zviedre, Mikus Abaroniņš, vokālists un pianists Jānis Ķirsis, kontrabasists Jānis Rubiks un sitaminstrumentālists Krišjānis Bremšs. Koncerts tiks pārraidīts Auces novada tīmekļvietnē "auce.lv" un kultūras centra sociālā medija "Facebook" lapā "facebook.com/AuceKC".

  Valsts svētku dienu Ludzā iezīmēs koncerts "Dienvidu akvareļi", kurā piedalīsies "Latvijas Radio" bigbends un dziedātājs Daumants Kalniņš. Programmā izskanēs Paula mūzika Kārļa Vanaga aranžijās. Svētku koncertu rādīs pilsētas laukumā uz lielā ekrāna, kā arī Ludzas novada pašvaldības tīmekļvietnē "ludza.lv", sociālā medija "Facebook" lapā "facebook.com/LudzaLv" un Ludzas Tautas nama "Facebook" lapā "facebook.com/ludzastn".

  Savukārt Lonē koncertā "Dziesmas Latvijai" muzicēs "Trio Angelicus", ko veido soprāns Elīna Šimkus, arfiste Ieva Šablovska un flautiste Sondra Lejmalniece. Koncertā skanēs latviešu komponistu skaņdarbi. Koncertu varēs skatīties Viesītes novada sociālā medija "Facebook" lapā "facebook.com/viesitesnovads", kā arī tīmekļvietnē "viesite.lv".

  4.maijā Rojā skanēs svētku koncerts "Katram sava tautas dziesma", kur uzstāsies Laura Amantova džeza kvartets. Apvienību veido trombonists Lauris Amantovs, basu spēlēs Andris Grunte, taustiņinstrumentus Viktors Ritovs, bet sitaminstrumentus - Artis Orubs. Viņi muzicēs kopā ar dziedātāju Ingu Bērziņu. Programmā būs latviešu tautasdziesmas Amantova un Ritova aranžējumā. Koncerta tiešraide no Rojas Kultūras centra plkst.18:00 "Raida Roja" sociālā medija "YouTube" kanālā un "Facebook" lapā.

  • Publicēta: 29.04.2021 13:57
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti