Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pusaudžu bandu aiztur aizdomās par jaunieša aplaupīšanu Torņakalnā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Pusaudžu bandu aiztur aizdomās par jaunieša aplaupīšanu Torņakalnā

  Rīga, 14.janv., LETA. Valsts policija aizturējusi vairākus pusaudžus aizdomās par jaunieša žņaugšanu un aplaupīšanu Rīgā, Torņakalnā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

  Naktī uz 2.janvāri Torņkalnā četri nezināmi jaunieši bija uzbrukuši 20 gadus vecam puisim, piekāvuši un žņauguši viņu, pēc kā nolaupījuši puiša personīgās mantas, tostarp maku, dokumentus un mobilo tālruni.

  Jau nākamajā dienā aizdomās par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, policija aizturēja trīs nepilngadīgas personas, savukārt Bolderājas mikrorajonā aizturēja vēl ceturto noziegumā iesaistīto nepilngadīgo personu.

  Aizturētie 15 un 13 gadus vecie puiši, kā arī 14 un 15 gadus vecās meitenes tika nogādātas iecirknī paskaidrojumu sniegšanai. Trim jauniešiem patlaban piemērots liecinieku statuss, savukārt 15 gadus vecajam puisim piemērots aizdomās turētā statuss un drošības līdzeklis - policijas uzraudzība.

  Visas nolaupītās mantas ir atgūtas.

  Jaunieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem un savu vainu šajā noziegumā atzina.

  • Publicēta: 14.01.2022 15:16
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti