Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijā gadā notiek 20 līdz 28 laupīšanas no mājokļiem
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijā gadā notiek 20 līdz 28 laupīšanas no mājokļiem

  Rīga, 21.sept., LETA. Latvijā vidēji gadā notiek 20 līdz 28 laupīšanas no mājokļiem, pirmdien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte.

  Letāls iznākums šāda veida laupīšanām nav vērojams bieži, piebilda Šulte.

  Šogad VP Latvijā reģistrējusi 54 slepkavības, no kurām 47 ir atklātas. Pērn valstī tika pastrādātas 76 slepkavības, no kurām 66 tika atklātas.

  Šulte ir pārliecināts, ka Latvijas sabiedrība var justies droši un Latvija ir viena no drošākajām valstīm Eiropā, taču par mājokļa drošību ir jārūpējas un iedzīvotājiem esot jāizvērtē, vai tie pārmērīgi nedemonstrē savu bagātību sociālajos tīklos.

  Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu Langstiņos nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet ievainots viņa partneris veterinārārsts Ingus Balandins. Noziedznieki bija ielauzušies Rebenoka privātmājā Langstiņos un nolaupījuši dārglietas un rokaspulksteņus.

  Saistībā ar notikušo policijā sākts Kriminālprocess pēc krimināllikuma 117.panta - par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija gan aizvien neizslēdz arī iespēju, ka Rebenoka slepkavības motīvi varētu būt saistīti ar viņa profesionālo darbību, tomēr šī versija esot mazāk ticama.

  • Publicēta: 21.09.2020 15:06
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti