Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pakistānā dzīvojamā rajonā nogāzusies pasažieru lidmašīna ar vairāk nekā 100 cilvēkiem
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Pakistānā dzīvojamā rajonā nogāzusies pasažieru lidmašīna ar vairāk nekā 100 cilvēkiem

  Islamabada, 22.maijs, LETA--BBC/AFP/AP. Pasažieru lidmašīna "Airbus A320" ar aptuveni 100 cilvēkiem piektdien nogāzusies dzīvojamā rajonā Pakistānas pilsētā Karāči, ziņo valsts aviācijas aģentūra.

  Pakistānas Sindas provinces informācijas ministrs vēsta, ka vismaz divi lidmašīnas pasažieri ir izdzīvojuši.

  Aviokompānijas "Pakistan International Airlines" lidmašīna bija ceļā no Pakistānas pilsētas Lahoras un tai bija jānolaižas Džinnas starptautiskajā lidostā Karāči, ziņo amatpersonas.

  Nacionālajā televīzijā pārraidītajos attēlos redzami biezi melnu dūmu mākoņi no lidmašīnas avārijas vietas dzīvojamā rajonā.

  Lidmašīna nogāžoties uzsprāgusi, ievainojot un nogalinot vairākus cilvēkus uz zemes.

  Kādas Karāči slimnīcas direktors atklāja, ka pie viņiem ievesti astoņi miruši un 15 ievainoti cilvēki. Neviens no viņiem neesot no lidmašīnas.

  Cik tieši cilvēki atradās lidmašīnā, pagaidām vēl nav zināms.

  "Lidmašīna nogāzusies Karāči. Mēs mēģinām apstiprināt pasažieru skaitu, taču sākotnējais skaits ir 99 pasažieri un astoņi apkalpes locekļi," pavēstīja aviācijas aģentūras preses pārstāvis Abduls Satars Hohars.

  Savukārt "Pakistan International Airlines" pārstāvis sacīja, ka lidmašīnā atradās 91 pasažieris un septiņi apkalpes locekļi.

  Aviācijas pārvalde ziņo, ka lidmašīnā atradušies astoņi apkalpes locekļi.

  Notikuma vietā ieradušies ārkārtas dienesti.

  Pēc aculiecinieku teiktā, lidmašīna mēģinājusi divas vai trīs reizes nolaisties, pirms nogāzusies dzīvojamā rajonā līdzās lidostai. Rajons ir nabadzīgs un blīvi apdzīvots.

  Kā pavēstīja kāds vietējais iedzīvotājs, viņš redzēja, ka lidmašīna veikusi loku vismaz trīs reizes un tad nogāzusies uz vairākām mājām.

  Rajonu noslēgusi policija un armija.

  Ziņu aģentūras AFP žurnālists novēroja, kā ātrās palīdzības automašīnās tiek iekrauti apdeguši līķi.

  Katastrofa notikusi tikai dažas dienas pēc tam, kad Pakistāna atļāva atsākt komerclidojumus, kas bija pārtraukti sakarā ar ierobežojumiem koronavīrusa pandēmijas dēļ.

  Pakistānas iekšlietu ministrs paziņoja, ka lidmašīnai radušās tehniskas grūtības, un pilots ziņojis par avārijas situāciju pēc tam, kad lidmašīna zaudējusi vienu dzinēju.

  • Publicēta: 22.05.2020 15:03
  • LETA, AP
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti