Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Otrdien negadījumos cietuši pieci elektrisko skrejriteņu vadītāji
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Otrdien negadījumos cietuši pieci elektrisko skrejriteņu vadītāji

  Rīga, 22.jūn., LETA. Otrdien negadījumos Latvijā cietuši pieci elektrisko skrejriteņu vadītāji, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 133 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 20 personas un viena gājusi bojā. LETA jau vēstīja, ka otrdien uz Vidzemes šosejas, Smiltenes novada Launkalnes pagastā, saskrējušās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) ekipāža un smagā automašīna, kā rezultātā gājis bojā viens cilvēks.

  NMPD skaidro, ka traģiskais notikums noticis, transportējot pacientu uz slimnīcu Rīgā, jo viņam bija nepieciešama palīdzība akūtas saslimšanas dēļ. Pacients avārijā nav cietis un ar citu brigādi nogādāts slimnīcā.

  Taču avārijā negadījuma vietā gājis bojā NMPD brigādes mediķis, bet otrs mediķis un operatīvā transportlīdzekļa vadītājs nogādāts slimnīcā ar traumām.

  NMPD skaidro, ka dienesta darbiniekiem tiek piedāvāta psiholoģiskā palīdzība.

  Saskaņā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegto informāciju negadījumā viens cilvēks bija izkļuvis no automašīnas saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja divus cilvēkus, kurus nodeva NMPD mediķiem.

  Savukārt Rīgas reģionā negadījumos cietuši desmit mazāk aizsargāti satiksmes dalībnieki - trīs gājēji, divi velosipēdisti un pieci elektrisko skrejriteņu vadītāji.

  Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemts 381 administratīvo pārkāpumu lēmums, tajā skaitā 181 par ātruma pārsniegšanu. Visvairāk atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju pieķerts Vidzemē - 66.

  Astoņi protokoli bijuši par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, divi par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā, turklāt abi narkotikas lietojuši vadītāji pieķerti Rīgas reģionā.

  Rīgas reģionā apturēti arī divi agresīvi braucēji, savukārt Latgalē par agresīvu braukšanu noformēts viens protokols.

  Jau ziņots, ka otrdien uz Vidzemes šosejas, Smiltenes novada Launkalnes pagastā, saskrējušās NMPD ekipāža un smagā automašīna, kā rezultātā gājis bojā viens cilvēks. Vēl divas personas ceļu satiksmes negadījumā cietušas.

  Policijā aģentūrai LETA neprecizēja sīkāku informāciju par notikušo un kādā spēkratā braukusi bojāgājusī persona, taču garāmbraucēju sociālajos tīklos publicētās fotogrāfijas liecina, ka avārijā ļoti smagi cietis NMPD auto. Precīzi sadursmes apstākļi tiks skaidroti izmeklēšanas gaitā.

  • Publicēta: 22.06.2022 12:26
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti