Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Augustā notiks piektais Jūrmalas krāsu skrējiens
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Augustā notiks piektais Jūrmalas krāsu skrējiens

  Rīga, 31.jūl., LETA. 16.augustā Kauguros piekto gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais Jūrmalas krāsu skrējiens, kura dalībniekiem piecu kilometru distancē būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla atmosfēru, aģentūru LETA pasākuma rīkotāju vārdā informēja starptautiskā sporta mārketinga aģentūra "Baltijasmaratoni.lv".

  "The Color Run" jeb krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē - katru gadu tas norisinās vairāk nekā 200 pilsētās.

  Krāsu skrējienā var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma.

  Šogad organizatori būs parūpējušies par īpašiem pārsteigumiem dalībniekiem, jo Jūrmalas krāsu skrējiens ir iekļauts "The Color Run" pasaules tūrē.

  Jūrmalas krāsu skrējiena laikā norisināsies arī tradicionālās "Zumba Fitness" meistarklases, kuras vadīs treneri no visas Baltijas.

  Pasākuma dalībniekiem būs jāveic piecu kilometru distance, bet bērni varēs startēt arī bērnu skrējienos, kas norisināsies pirms krāsu skrējiena starta.

  Krāsas tiks izmantotas tikai piecu kilometru krāsu skrējiena distancē. Krāsu skrējiena starts būs Kauguros, Tallinas ielā. Distanci varēs veikt skrienot, pastaigājoties, dejojot vai vienkārši izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs četri krāsu punkti un viens putu punkts.

  Katrā distances kilometrā dalībniekus nobērs ar attiecīgā kilometra krāsām. Krāsu skrējienā tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kura ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem, apgalvo rīkotāji.

  Jūrmalas krāsu skrējiena dalībnieki tiek aicināti tērpties baltā apģērbā. Visos krāsu skrējiena punktos dalībniekus iemūžinās fotogrāfi. Fotogrāfijas būs pieejamas pēc sacensībām tīmekļa vietnē "www.baltijasmaratoni.lv".

  Iepriekš reģistrēties un iegādāties īpašos Jūrmalas krāsu skrējiena kreklus, kā arī iepazīties ar trasēm un nolikumu var līdz 15.augustam tīmekļa vietnē "www.baltijasmaratoni.lv".

  Jūrmalas krāsu skrējienu organizē "Gee Team" sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu.

  • Publicēta: 31.07.2020 15:48
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti